Informace k začátku školního roku 2021/2022

Zveřejněno: 30. 08. 2021

Informace k začátku školního roku 2021/2022

Vážení rodiče, vítáme Vás v novém školním roce. Přejeme Vám i vašim dětem, aby se vám i přes veškerá nutná hygienická protiepidemická preventivní opatření u nás líbilo a byli jste spokojeni.

Děti se v MŠ netestují a nenosí ochranu dýchacích cest.

Každá osoba, která vstoupí do společných prostor školy, musí mít zakryté dýchací cesty ochranným prostředkem (respirátorem), který je uveden v aktuálně platném opatření MZ.

V přízemí mateřské školy je umístěna desinfekce, kterou je nutné vždy při vstupu do budovy mateřské školy použít.  Je třeba, aby byly dodržovány sociální rozestupy.

Pohyb rodičů v budově mateřské školy bude omezen jen na vstup do šatny a předání dítěte učitelkám před patřičnou třídou.

Do mateřské školy jsou přijímány pouze zdravé děti.

Pokud bude mít dítě projevy nemoci (kašel, rýma, zažívací obtíže, teplotu, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy …), které budou již rozpoznatelné při přijímání dítěte učitelkou, nebude toto dítě do mateřské školy přijato.

V případě projevů alergií zaměnitelných za infekční onemocnění je nutné doložit potvrzení od lékaře, že se jedná o projev alergie nikoliv jiného onemocnění.

Akce budou řešeny s ohledem na doporučení MŠMT tak, aby i zde byla dodržována hygienická opatření. V případě příznivého počasí se budou konat venku.

Prosíme o aktualizaci kontaktů – telefony, adresy.

Platí stále omezení pohybu třetích osob v mateřské škole.

Děkujeme za vaši trpělivost a pochopení.